ERASMUS+ projektu forums

Vācijas Erasmus+ Nacionālā aģentūra (National Agency for EU-Higher Education Cooperation at DAAD (German Academic Exchange Service)) aicina arī citu Eiropas valstu augstākās izglītības sektora pārstāvjus piedalīties DAAD organizētajā starptautiskajā Erasmus+ augstākās izglītības sadarbības projektu forumā:

«The European Idea – what can Erasmus+ contribute?», kas notiks Ķelnē (Vācijā), 5–6/07/2016.

Pasākums aptvers Erasmus+ augstākās izglītības starptautiskās sadarbības centralizētās aktivitātes:

  • kapacitātes stiprināšana augstākajā izglītībā partnervalstīs (iepriekš – Tempus);
  • kopīgo maģistrantūras studiju programmu īstenošana (iepriekš – Erasmus Mundus);
  • Žana Monē programma

Vairāk informācijas


ERACON 2016

No 10. līdz 14. maijam RTU Ārzemju studentu departamenta un Starptautiskās sadarbības departamenta delegācija devās uz Grieķiju, lai piedalītos starptautiskajā Erasmus programmas koordinatoru konferencē ERACON 2016.

Konferences laikā RTU pārstāvji piedalījās informatīvos semināros, lekcijās un plenārsēdēs, kuru laikā tika apspriestas dažādas tēmas, kas saistītas gan ar Erasmus programmu, gan arī citiem ar augstāko izglītību saistītiem Eiropas Komisijas projektiem. Šī bija pirmā ERACON konference kopš Erasmus+ paplašināšanās ārpus Eiropas robežām, līdz ar to Eiropas augstākās izglītības iestāžu dalībnieku sarakstu papildināja arī kolēģi no partnervalstīm ārpus Eiropas.

ERACON deva lielisku iespēju dalīties līdzšinējā pieredzē ar kolēģiem no citām augstākās izglītības iestādēm, kā arī klātienē tikties ar Eiropas Komisijas pārstāvjiem, dalīties pozitīvajās atsauksmēs un ieteikumos, lai padarītu Erasmus+ darbību pēc iespējas produktīvāku un līdz 2020. gadam sasniegtu visus programmā izvirzītos mērķus.