Tiek paplašināta sadarbība ar North China Institute of Science and Technology Ķīnā

13. maijā RTU rektora vietnieks Igors Tipāns, profesore Māra Jure un ĀSD starptautisko sakaru koordinatore ar ĶTR universitātēm Inga Labsvīra viesojās Ziemeļķīnas Zinātnes un tehnoloģiijas institūtā (North China Institute of Science and TechnologyNCIST). Vizītes laikā tika parakstīts līgums par programmu «Ķīmijas tehnoloģija 3+1».

Saistībā ar šo līgumu studentiem no NCIST, kas mācās studiju programmā «Ķīmijas tehnoloģija», tiks dota iespēja ceturto kursu apgūt RTU.

Izveidojas sadarbība ar Hang Seng Management college Honkongā

23. maijā RTU pārstāvji Igors Tipāns un Inga Labsvīra viesojās Hang Seng Management college. Vizītes laikā tika parakstīts sadarbības līgums par studentu apmaiņas programmu.

Hang Seng Management College ir viena no labākajām Honkongas privātajām koledžām. RTU plāno sadarbību ārējo ekonomisko sakaru, loģistikas un tulkošanas jomā.