Rozas Luksemburgas fonds

Rozas Luksemburgas fonds no Ārlietu ministrijas līdzekļiem piešķir stipendijas ārzemju studentiem, kuri vēlas studēt Vācijā.

Pieteikšanās: līdz š. g. 15. oktobrim (finansēšanu uzsāk nākamā gada 1. aprīlī)

Frīdriha Naumana fonds

Frīdriha Naumana fonds talantīgiem Vācijas un citu valstu studentiem un doktorantiem izsniedz studiju un doktorantūras stipendijas.

Pieteikšanās: līdz š. g. 31. oktobrim. Tiek pieņemti tikai pieteikumi tiešsaistē.

Roberta Boša fonds

Roberta Boša fonds sadarbībā ar Berlīnes literāro kolokviju piešķir stipendiju „Eiropas robežšķērsotāji un kaimiņi” autoru, kuri gatavo sižetus publikācijām vācu valodā, kas varētu būt interesanti plašam sabiedrības lokam Centrāleiropā, Austrumeiropā, Dienvideiropā vai Ziemeļāfrikā, atbalstam.

Pieteikšanās: līdz š. g. 31. oktobrim

Berlīnes parlamenta studiju stipendija

Berlīnes parlaments piešķir stipendijas visu studiju virzienu absolventiem un doktorantiem no Francijas, Lielbritānijas, ASV un Postpadomju valstīm, kuri vēlas apmeklēt Berlīnes pētniecības iestādes.

Pieteikšanās: līdz š. g. 15. decembrim

Frīdriha Eberta fonds

Frīdriha Eberta fonds piešķir finansējumu Vācijas un citu valstu bakalaura, maģistra, kā arī doktorantūras visu specialitāšu studentiem.

Doktorantūras stipendijai iespējams pieteikties jebkurā laikā

Izraēlas valdības stipendijas

Līdz šī gada 30. novembrim iespējams pieteikties Izraēlas valdības stipendijām 2017./2018. akadēmiskajam gadam.

Tiek piedāvātas šādas stipendijas:

• studiju vai pētniecības stipendija, lai studētu vai veiktu pētniecības darbu Izraēlas augstskolās (līdz vienam akadēmiskajam gadam, t.i., 8 mēnešiem);
  • stipendija dalībai modernā ivrita vasaras kursos (3–4 nedēļas).

Prasības kandidātiem:

• Latvijas Republikas pilsonis;
  • iegūts vismaz bakalaura grāds;
  • labas atzīmes;
  • nepārsniedz 35 gadu vecumu;
  • labas angļu valodas vai ivrita zināšanas;
  • stipendijas kandidātam jāatbilst izvēlētās Izraēlas augstskolas akadēmiskajām prasībām.

Vairāk informācijas Izraēlas Ārlietu ministrijas mājaslapā.