EAIE – European Association for International Education

RTU Starptautiskās sadarbības departamenta pārstāvji no 13.–16. septembrim apmeklēja Liverpūli, lai piedalītos EAIE (European Association of International Education) rīkotajā konferencē, kā arī pārstāvētu Rīgas Tehnisko universitāti paralēli notiekošajā starptautiskajā izglītības izstādē.

Interesi par sadarbības paplašināšanu ar RTU šogad izrādīja augstskolu pārstāvji no Lielbritānijas, Francijas, kā arī Āzijas valstu augstskolām.

Savukārt kā konferences  moto tika izvēlēta The Beatles dziesma “Imagine”, liekot ikvienam no dalībniekiem domāt par savas profesionālās darbības jomām, kuras viņi vēlētos uzlabot un iedrošinot tos nospraust jaunus, tālejošākus un drosmīgākus mērķus. Paralēli šim vadmotīvam liela vērība tika pievērsta arī aktuālajām tendencēm Eiropā saistībā ar bēgļu krīzi, kā arī Erasmus+ programmas aktualitātēm un iespējām.

Sīkāka informācija par konferenci un tajā runāto – www.eaie.org