SEFI 45. starptautiskā konference

Starptautiskā bezpeļņas organizācija SEFI, kas ir mūsdienās plašākais sadarbības tīkls Eiropā inženierzinātņu izglītības jomā, apvienojot augstākās izglītības iestādes, asociācijas un uzņēmumus, aicina piedalīties 45. ikgadējā konferencē, ko rīko Porto Politehniskais institūts Instituto Superior de Engenharia do Porto (ISEP)») un kas 2017. gadā norisināsies Azoru salās Portugālē.

SEFI ikgadējās konferences līdz šim rīkotas dažādās Eiropas vietās un piedāvā visiem inženierzinātņu izglītības un izpētes jomā iesaistītajiem interesentiem iespēju iepazīties ar  jomas aktualitātēm, vienlaikus paplašinot savu sadarbības kontaktu loku.

Konferences tēma būs «Education Excellence for Sustainability», un visi interesenti, tai skaitā studenti, ir aicināti piedalīties, iesniedzot tēmu aprakstus līdz 2017. gada 19. martam.

Vairāk par konferences tēmām un pieteikšanos lasiet šeit.