RTU studentiem iespēja pieteikties vasaras skolām Monterejas Tehnoloģiju un augstākās izglītības institūtā

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentiem ir iespēja pieteikties Monterejas Tehnoloģiju un augstākās izglītības institūta (Monterrey Institute of Technology and Higher Education – TEC) Meksikā organizētajām vasaras skolām, kas norisināsies 2017. gada vasarā.

No 26. maija līdz 6. jūlijam TEC organizē vasaras skolu vienotajā teritoriālajā kompleksā, kas atrodas Meksikas galvaspilsētā – Mehiko. Tajā būs iespēja apgūt četrus kursus:

• Cilvēktiesības un korupcija;
  • Inovācijas, attīstība un sarunu procesa organizēšana;
  • Starptautiskais mārketings un sabiedriskās attiecības;
  • Sociālā uzņēmējdarbība un korporatīvā ilgtspēja.

Tāpat vasaras skolas laikā būs iespēja apgūt spāņu valodu dažādos līmeņos.

No 3. jūlija līdz 4. augustam TEC organizē otru vasaras skolu tās vienotajā teritoriālajā kompleksā, kas atrodas Čiapas štatā. Tajā būs iespēja apgūt trīs kursus:

• Sociālā uzņēmējdarbība;
  • Māksla un starpkultūras;
  • Pilsonība: sociālā un politiskā prakse