Beigusies pieteikšanās Erasmus+ stipendiju konkursam apmaiņas studijām 2017./2018. mācību gada rudens semestrī. Stipendijas saņemšanai pieteikušies 119 studentu, t. sk. 33 pilna laika ārzemju studenti. Līdz 10. martam notiks individuālas pārrunas ar kandidātiem, kuru laikā tiks izvērtēta studentu atbilstība stipendijas saņemšanai.

Turpinās dokumentu pieņemšana Erasmus+ stipendijas saņemšanai praksei no 2017. gada jūnija.

Pieteikšanās līdz 2017. gada 31. martam.

Vairāk par Erasmus+ praksi lasi šeit!

Aicinām iepazīties ar informāciju par Erasmus+ programmu  www.rtu.lv/erasmus sadaļā «Erasmus+ mobilitāte uz programmas valstīm».

Jautājumus adresējiet Erasmus+ izbraucošo studentu koordinatorei: evita.miscuka@rtu.lv; 67089314, Kaļķu 1–302.

Starptautiskās sadarbības departaments, international@rtu.lv,  Ārzemju studentu departaments, info@rtuasd.lv.

ERACON 2017

No šā gada 9. līdz 13. maijam Slovēnijas pilsētā Mariborā norisināsies ikgadējā Eiropas Erasmus koordinatoru asociācijas (EAEC – European Association of Erasmus Coordinators) konference ERACON 2017.

Konferences programmā paredzētas lekcijas un darba grupas par aktualitātēm Erasmus+ programmā, iespējama arī dalība izglītības izstādē. Interesentiem tiek piedāvāta iespēja pieteikt vai prezentēt kādu no aktuālajām tēmām. Vairāk informācijas www.eracon.info.