Baltijas–Vācijas Augstskolu birojs

Baltijas–Vācijas Augstskolu birojs atgādina, ka nākamais 2017. gada projektu konkursa 1. kārtas projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 15. marts.

Projektu konkursā aicinātas piedalīties augstākās izglītības iestādes un zinātniskas institūcijas no Baltijas valstīm, iesniedzot projektus, kas veicina zinātnisko sadarbību starp Vāciju un Igauniju, Latviju vai Lietuvu, kā arī veicina zinātnisko sadarbību Baltijas valstu starpā. Projekta realizācijas laiks – no 15.06.2017. līdz 15.12.2017.

Vairāk informācijas par projektu konkursu un iesniedzamo dokumentu veidlapas.

Pasākumi:

15. martā plkst. 18

Latvijas Universitātē, Aspazijas bulvārī 5, 510. auditorijā, Rīgā

Zinātniskais vakars «Kurzemes hercogienes laikmetu griežos» ar Mārītes Jakovļevas prezentāciju „Sievietes tronī: pirmās trīs Kurzemes un Zemgales hercogienes» un ar Ralfa Gunara Verliha (Ralf-Gunnar Werlich) prezentāciju «Ko izvēlējās uzsvērt pirmās trīs Kurzemes hercogienes – viņu ģerboņi un to vēsture».

Darba valoda ­– vācu, latviešu.

21. martā plkst. 18

Latvijas Universitātes bibliotēkā, Konferenču zālē, Kalpaka bulvārī 4, Rīgā

Dītera Rokslava (Dieter Roxlau) vieslekcija «Amatniecība Vācijā – garantija kvalifikācijai, izaugsmei un ekonomikas dažādībai».

Darba valoda ­– vācu, latviešu.

Sadarbībā ar Bohumas-Rehenes Rotari klubu.