RTU Starptautiskā nedēļa 2017

No 2017. gada 22. līdz 26. maijam RTU Starptautiskās sadarbības departaments organizē 6. Starptautisko nedēļu, kurā aicināti piedalīties RTU partneraugstskolu pārstāvji no visas pasaules.

Nedēļas garumā starptautiskās sadarbības un finanšu administrēšanas jomas pārstāvji iepazīsies ar augstskolu labo praksi internacionalizācijā, kā arī budžeta veidošanā un fondu finansējuma apguvē, ar mērķi iegūt jaunu informāciju un idejas to ieviešanai konkrētu procesu pilnveidošanai.

Starptautiskās nedēļas programmā būs divi tematiskie bloki: pirmo veidos praktiskās nodarbības ar mērķi dalīties pieredzē, pilnveidot kompetences, kā arī stiprināt esošās partnerības augstskolu vidū un dibināt jaunus kontaktus; otro – plaša kultūras un izklaides programma, parādot Rīgu kā atraktīvu galamērķi ne tikai no kvalitatīvas studiju vides, bet arī no brīvā laika pavadīšanas iespēju viedokļa.