Vācijas Akadēmiskās apmaiņas dienests

Vācijas Akadēmiskās apmainās dienests (DAAD) atgādina, ka ar informāciju par dienesta aktivitātēm, studijām Vācijā, kā arī stipendijām iespējams iepazīties www.daad.lv un www.daad.de vai Facebook.

DAAD Informācijas centrs Rīgā atrodas RTU telpās, Kaļķu ielā 1, 402. kabinetā, pieņemšanas laiki: pirmdien, ceturtdien no plkst. 14 līdz 18, otrdien, trešdien no plkst. 10 līdz 14. Tālrunis 67228800.

DAAD stipendijas

Aprīļa sākumā tiek izsludinātas šādas stipendijas:

No 27. marta līdz 24. aprīlim Daugavpilī notiks Vācu kultūras pavasaris

Jau ceturto reizi Daugavpilī norisinās dažādu kultūras un izglītības pasākumu cikls, kas ļauj apmeklētājiem tuvāk iepazīt vācu kultūru.

Programma sevī ietver plašai auditorijai paredzētus pasākumus: tālākizglītības seminārus, vieslekcijas, vācu kino, simpoziju „Rūdolfs Blaumanis un vācu literatūra”, kā arī tulkotāju un skatuves runas konkursus. „Vācu kultūras pavasari” rīko Daugavpils Universitātes Reģionālais vācu valodas un Vācijas valsts mācības tālākizglītības centrs, Humanitārās fakultātes Svešvalodu katedra.

Vairāk Facebook Daugavpils RFZ.