Institut Teknologi Sepuluh Nopember vasaras skola Indonēzijā

No 2017. gada 12. līdz 25. jūlijam Institut Teknologi Sepuluh Nopember (ITS) Indonēzijā norisināsies vasaras skola «CommTECH Camp Highlight 2017».

Pieteikšanās līdz 2017. gada 26. maijam.

Helsinku Universitātes vasaras skola

No 2017. gada 8. līdz 24. augustam norisināsies Helsinku Universitātes organizētā vasaras skola «Helsinki Summer School».

Vasaras skolas programmā iekļautās aktivitātes saistītas ar vides, uztura un bioloģijas, veselības aprūpes, humanitāro un sociālo zinātņu un dabaszinātņu jomu.

Pieteikšanās līdz 2017. gada 31. jūlijam.

Ionas Universitātes vasaras skola Grieķijā

No 2017. gada 26. līdz 30. jūnijam Ionas Universitāte Grieķijā organizē vasaras skolu «3rd Summer School in Advanced Economics».

Pieteikšanās līdz 2017. gada 30. aprīlim.

Basku Zemes universitātes vasaras skola Spānijā

No 2017. gada 3. līdz 14. jūlijam norisināsies Basku Zemes universitātes Spānijā organizētā vasaras skola «Basque Culture II. International Summer School».

Pieteikšanās līdz 2017. gada 29. aprīlim.

Starptautiskās Bodenzē Augstskolas vasaras skola Vācijā

No 2017. gada 1. līdz 25 augustam norisināsies Starptautiskās Bodenzē Augstskolas organizētā vācu valodas vasaras skola.

Pieteikšanās līdz 2017. gada 19. maijam.

RheinMain Lietišķo zinātņu universitātes vasaras skola Vācijā

No 2017. gada 12. līdz 25. augustam norisināsies RheinMain Lietišķo zinātņu universitātes vasaras skola «Digitizing – Process Chain for Reverse Engineering».

Pieteikšanās līdz 2017. gada 15. maijam.

Jahualikas Augstskolas rīkotās vasaras nometnes Kanādā

No 2017. gada jūnija sākuma līdz augusta beigām Kanādā norisināsies vairākas Jahualikas Augstskolas (Colegio Universitario De Yahualica) Meksikā organizētas vasaras nometnes.

Pieteikšanās līdz 2017. gada 15. aprīlim.

Informācija par Baltijas-Vācijas Augstskolu biroja apkopotajām vasaras skolām

Skatīt šeit.

Informācija par RTU organizētajām vasaras skolām

Skatīt šeit.