Vācijas Vides fonda stipendijas

Vācijas Vides fonds jauno speciālistu tālākizglītībai piedāvā augstskolu absolventiem stipendijas vides aizsardzības jomā. Stipendiju programmas mērķis ir aktuālu vides pētniecības tēmu izstrāde un vides situācijas uzlabošanas veicināšana Latvijā vai Vācijā, kā arī starptautisku sadarbības kontaktu veidošana.

Pieteikšanās termiņš: līdz š.g. 15. jūnijam

Katoļu Akadēmiskais Ārzemnieku Dienests (KAAD)

Austrumeiropas programma paredzēta kā aicinājuma programma sadarbībā ar partneriestādēm un parasti atbalsta īsākas uzturēšanās Vācijā studiju vai pētniecības laikā. Stipendijas paredzētas kandidātiem no Centrāleiropas, Austrumeiropas, Dienvideiropas, Kaukāza un Centrālāzijas ar labām vācu valodas zināšanām un katoļu konfesiju (izņēmuma gadījumā var būt arī cita konfesija, ja vien kandidātu iesaka partneri no katoļu konfesijas).

Pieteikšanās termiņš: līdz š.g. 30. jūnijam

Starptautiskā Parlamenta stipendija

Politikā ieinteresētiem jauniešiem ar augstāko izglītību ir iespēja pieteikties Starptautiskajai Parlamenta stipendijai no 1. marta līdz 31. jūlijam un strādāt Bundestāga deputātes vai deputāta birojā.

Pieteikšanās termiņš: līdz š.g. 30. jūnijam

Bavārijas atbalsta iniciatīva Vācijas skolām ārzemēs un Vācijas partnerskolām (BayBIDS)

BayBIDS nākamajam akadēmiskajam gadam 2017/18 piešķir stipendijas absolventiem no vācu skolām ārzemēs un no Vācijas partnerskolām, kurās tiek mācīta vācu valoda, kuri 2017/18 rudens semestrī vēlas uzsākt studijas kādā Bavārijas universitātē vai lietišķo zinātņu universitātē.

Pieteikšanās termiņš: līdz š.g. 30. jūnijam

Plašāka informācija